BOUREK LINE

YUFKA MAKINESI, SU BOREGI HATTI, KOL BOREGI HATTI

BAKLAVA FILLO LINE

BAKLAVALIK YUFKA MAKINESI EXTRUDER TIPI

STRETCHING FILLO LINE

YUFKA YAPRAGI MAKINESI GERME TIPI

PITA BREAD LINE

DÖNER PİDESİ MAKINESİ

LAVAS - TORTILLA LINE

LAVAŞ MAKINESİ

KADAYIF LINE

KADAYIF MAKINESI

AĞIR TIP MIXER

GATZELAKİS AND SONS S. A.

Firmamız GATZELAKİS AND SONS S. A. olarak 1970 den beri faaliyet göstermetedir.
Yeni moder n tesislerinde dikey entegrasyon sistemiyle tüm hijyen ve güvenlik kurallarına uygun üstün kaliteli makineler imal etmektedir.

Devamlı araştırma sonucu yeni ürünleri sayesinde sanayileri ve küçük endüstrileri donatmaktadır.

Makinelerin çalışma esnasında vuku bulabilecek herhangi bir problemi çok iyi eğitilmiş personeli ve işbirilikçiği sayesinde müdahale edip anında çözülmesini sağlar.

BÖREK YUFKASI, KOL BÖREĞİ YUFKASI, & TEREYAĞLI BÖREK YUFKASI ÜRETİMİ MAKİNESİ

Börek Yufkası, Kol Böreği Yufkası & Tereyağlı Börek Yufkası Üretimi Makinesi, köy yufkası ile tam otomatik bir ürün üretim hattıdır. Ürünleri otomatik olarak yağlama, ve bunun yanısıra hamur içi otomatik dolum sistemine sahiptir.

EKSTRÜDER TİPİ BAKLAVALIK YUFKA ÜRETİM MAKİNESİ

Extruder tipi baklavalık yufka üretim makinesi, üstün kaliteli baklava yufkası için tam otomatik bir üretim hattıdır. Bir adet dokunmatik ekranlı tam elektronik panele sahip olup, her bir ürünün ayrı ayrı programlanmasına olanak sağlamaktadır.

BAKLAVALIK SERT İNCE YUFKA ÜRETİM MAKİNESİ

Baklavalık sert ince yufka üretim makinesi, üstün kaliteli baklava ve samosa yufkası için tam otomatik bir üretim hattıdır. Bir adet dokunmatik ekranlı tam elektronik panele sahip olup, her bir ürünün ayrı ayrı programlanmasına olanak sağlamaktadır.

DÖNER - ŞİŞ KEBAP PİDESİ ÜRETİM MAKİNESİ

Döner - Şiş Kebap Pidesi Üretim Makinesi, şiş kebap ve pizza hamuru için tam otomatik bir üretim hattıdır. Üst ve alt tarafında doğal gaz veya LPG gazlı brülörlerden oluşan bir fırını ve çoklu konveyör bant sisteminden oluşan bir pişirme ünitesine sahiptir. Ateşleme elektrik ile sağlanmaktadır. Ayrıca ürünün soğumasını sağlayan Soğutma Bantları da bulunmaktadır. Bir adet dokunmatik ekranlı tam elektronik panele sahip olup, her bir ürünün ayrı ayrı programlanmasına olanak sağlamaktadır.

LAVAŞ ÜRETİM MAKİNESİ

Tortilla Üretim Makinesi, Tortilla ve Lavaş üretimi için tam otomatik bir üretim hattıdır. Üst ve alt tarafında doğal gaz veya LPG gazlı brülörlerden oluşan bir fırını ve ürünün fanlar vasıtasıyla soğumasını sağlayan bir kurutma sistemine sahiptir. Bir adet dokunmatik ekranlı tam elektronik panele sahip olup, her bir ürünün ayrı ayrı programlanmasına olanak sağlamaktadır.

KADAYIF ÜRETİM MAKİNESİ

Otomatik Kadayıf Hattı. Kurutma; doğal gaz veya LPG gazı brülörleri vasıtasıyla sağlanır. Her biri 100 kg un kapasiteli iki adet hamur mikseri ve otomatik hamur besleme pompası mevcuttur.

AĞIR TİP HAMUR MİKSERİ

Ağır Tip Hamur Mikseri, her tür hamur için uygundur. Kazan çift cidarlı olup, su soğutmalıdır. Hamurun otomatik olarak devrilebilmesi için, kazanın ters yöne otomatik olarak dönebilme özelliği bulunmaktadır.

Diğer Makineler

  • Yufka Üretim Makinesi
  • Samosa Böreği Üretim Makinesi
  • Pizza Üretim Makinesi
  • Milföy Hamuru Üretim Makinesi
  • Kruvasan Üretim Makinesi
  • Her tür Dolum Makinesi
  • Otomatik Hamur Besleme ve Kesme Sistemleri
  • Otomatik Yufka Kesme ve Tartı Sistemleri
  • Otomatik Kadayıf Kesme ve Tartı Sistemleri